مشخصات پروژه

کارفرما: بخض خصوصی
موقعیت: تهران - تهران
مساحت پروژه: 100
سال شروع پروژه: 1396


درباره پروژه

واحد ساختمانی قدیمی

واحد ساختمانی 100 متری توسط کارفرما خریداری گردید ولی با وجود ساختار مطلوب و مقاوم آن، با زندگی امروزی ساکنین جدید همخوان نبود. بر این اساس بازسازی واحد آپارتمان فوق کلید خورد. فرآیند بازسازی واحد بر این اسا صورت گرفت که

 

نیازهای کارفرما در بازسازی

در واحد فوق کارفرما سنگ قدیمی کف را نمیپسندید و احتیاج به سرامیک های جدیدی برای کف داشت. همچنین سرامیک ها و چینی آلات سرویس های بهداشتی دیگر فرسوده شده بود و نیاز به متریال های جدیدی میداشت. همچنین نورپردازی واحد فوق دیگر مطابق سلایق ساکنین امروزی آن نبوده. تاسیسات بهداشتی و تاسیسات برقی واحد نیز نیاز به بازسازی داشت تا مشکلی در آینه برای ساکنین به وجود نیاورد. در آشپزخانه دیگر جای مناسب برای ماشین ظرفشویی و یخچال ساید و فر تعبیه نشده بود و میبایست کل آشپزخانه مورد بازسازی قرار میگرفت. همچنین کمد های چوبی و درهای کمدهای دیواری نیاز به تغییرات اساسی داشت. به غیر از موارد فوق پنجره های جیدی یو پی وی سی باید برای تامین آسایش ساکنین جدید آن نصب میشد.

 

بازسازی واحد

بر این اساس و با ت.جه به نیاز کارفرما و صلاحدید طراح و مجری کلیه بخش های فوق مورد طراحی و بازنگری و بازسازی قرار گرفت تا موارد فوق بر اساس نیازهای ساکنین جدید آن منطبق گردد.